Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vieta Rankā - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vieta Rankā

 

No 2019.gada 1.septembra mācības notiks arī Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā

 

Rankā Profesionālās izglītības vēsture sākas 1923.gada 18.jūnijā, kad tika dibināta Valsts Rankas divgadīgā mājturības skola, lai veicinātu un celtu lauku kultūru. Tolaik skola atradās Rankas pilī. 1974. gadā skola pārcēlās uz jaunuzceltajām ēkām, kur tā atrodas joprojām. Skolas nosaukums pa šiem gadiem ir mainīts vairākas reizes. 2012. gada augustā skolu pārdēvē par Rankas Profesionālo vidusskolu, no 2015.gada 1.septembra līdz 2019.gada 30. jūnijam tā ir Valmieras tehnikuma struktūrvienība.

No 2019.gada 1.jūlija Rankas skolas ēkas īpašumā pārņem Gulbenes novada pašvaldība, savukārt profesionālās izglītības programmu īstenošanu nodrošina – Ogres tehnikums.

 

No 2019.gada 1.jūlija Rankā ir Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vieta.

Audzēkņiem ir iespēja dzīvot dienesta viesnīcā.

 

2019./2020. mācību gadā Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā tiek īstenotas licencētas un akreditētas šādas profesionālās izglītības programmas:

 

Profesionālās vidējās izglītības programmas:

Profesionālās izglītības programmas nosaukums

Iegūstamā profesionālā kvalifikācija

Īstenošanas ilgums

Meža darbi un tehnika

Meža mašīnu operators

4 gadi

Kokizstrādājumu izgatavošana

Būvizstrādājumu galdnieks

4 gadi

 

Arodizglītības programma

Profesionālās izglītības programmas nosaukums

Iegūstamā profesionālā kvalifikācija

Īstenošanas ilgums

Ēdināšanas pakalpojumi

Pavārs

3 gadi

 

Profesionālās pamatizglītības programmas ar pedagoģisko korekciju (iepriekšējā izglītība – 8 klases)

Profesionālās izglītības programmas nosaukums

Iegūstamā profesionālā kvalifikācija

Īstenošanas ilgums

Ēdināšanas pakalpojumi

Virtuves darbinieks

2 gadi

 

 

Kontaktinformācija:

Ogres tehnikuma direktores vietniece programmu īstenošanas vietās Linda Ozoliņa t.22848473; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lietvede – Judīte Daukste t. 25621664; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Saimniecības pārzinis - Jāzeps Dauksts t. 29276011; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 Aktualitātes programmu īstenošanas vieta Rankā

Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā starptautiskā kokgāzēju nometnē tiekas jaunieši un profesionāļi Ogres tehnikuma programmu īstenošanas vietā Rankā jau 6.marta vakarā sākās liela rosība, jo Ogres tehnikuma pedagoga A.Lapiņš un Ogres tehnikuma audzēkņi sāka iekārtot laukumu pie dienesta viesnīcas starptautiskai nometnei kokgāzējiem. 7.marta rīts gan atnāca ar slapju sniegu un krietni pevāsu laiku, taču tas neatturēja visus nometnes ... Lasīt tālāk
Zinību dienas norise 2. septembrī Rankā 2019.g. gada 2.septembra DIENAS KĀRTĪBA   Norises laiks Aktivitāte Līdz 12.00 Iekārtošanās dienesta viesnīcā 12.30-12.35 Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektors Anda Caunīša sveiciens jaunajā mācību gadā (skolas aktu zālē) 12.35-12.40 Ogres tehnikuma direktores virtuāls ... Lasīt tālāk