Luīze Elizabete Ladiga Korobkova Junior Achievement Latvia Līderu programmas absolvente - Ogres tehnikums

Luīze Elizabete Ladiga Korobkova Junior Achievement Latvia Līderu programmas absolvente

2020.gada 11.septembrī jau trešo gadu pēc kārtas Ogres tehnikuma izglītojamais absolvē Junior Achievement Latvia Līderu programmu. Šogad tika dota iespēja savas līdera prasmes pilnveidot Multimediju dizaina izglītības programmas audzēknei Luīzei Elizabetei Ladigai Korobkovai.

Kopā Junior Achievement Latvia Līderu programmā 2019./2020. mācību gadā pieteicās vairāk kā 100 Latvijas jauniešu, no kuriem programmā tika apstiprināti 12, lai kopā ar Latvijā pazīstamām personībām un personības izaugsmes treneriem-koučiem attīstītu savu individuālo projektu un sociālo projektu.

Luīze Elizabete Ladiga Korobkova kā savu individuālo projektu īstenoja trīs iedvesmojošas Online meistarklases, kuru laikā bija iespēja iedvesmoties no radošo jomu pārstāvjiem un iegūt teorētiskas pamatzināšanas par noteiktu tēmu. Savukārt Sociālā projekta ietvaros tika izveidota sezonālā āra terase Siguldas Jauniešu iniciatīvu centram "Mērķis". Kā saka pati Luīze Elizabete: "Līderu programmas laikā esmu ļoti mainījusies un progresējusi pašizaugsmes jomā. Šī projekta ietvaros esmu iepazinusies gan ar sabiedrībā pazīstamiem, gan ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. 2020./2021. mācību gada jaunajiem Līderiem novēlu nepadoties pat brīžos, kad nolaižas rokas un baudīt katru brīdi ko sniedz Līderu programma".

Luīze Elizabete Ladiga Korobkova izsaka pateicību ikvienam Ogres tehnikuma pedagogam par sniegto atbalstu projekta ietvaros.