Atvērta pieteikšanās dalībai Erasmus+ projektā “Virzoties uz izcilību”! - Ogres tehnikums

Atvērta pieteikšanās dalībai Erasmus+ projektā “Virzoties uz izcilību”!

Ogres tehnikuma Starptautisko attiecību nodaļa izsludina pieteikšanos dalībai Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) profesionālās izglītības sektora projektam “Virzoties uz izcilību”, Līguma Nr. 2019-1-LV01-KA116-060256.

 

Lai pieteiktos, lūdzam pretendentus iesniegt Starptautisko attiecību nodaļai (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai 229. kabinets) svešvalodā aizpildītu pieteikšanās anketu (pieteikuma anketa saite uz failu “1pielikums_Pieteikuma_anketa1510”), kā arī pievienot angļu valodā aizpildītu CV Europass formātā ( https://europass.cedefop.europa.eu/editors/en/cv/compose).

 

Pieteikumus gaidām līdz

  1. 2019. gada 1. novembrim (ieskaitot) izglītības programmu “Ēdināšanas pakalpojumi”, “Viesnīcu pakalpojumi”, “Interjera dizains”, “Vides dizains”, “Mežsaimniecības tehnika”, “Mežsaimniecība” audzēkņi;
  2. 2019.gada 15.novembrim (ieskaitot) izglītības programmu “Koka izstrādājumu izgatavošana”, “Būvdarbi”, “Datorsistēmas”, “Elektronika”, “Multimediju dizains”, “Vizuālās saziņas līdzekļu māksla”, “Reklāmas dizains”, “Grāmatvedība”, “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” audzēkņi.

 

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam vērsties Starptautisko attiecību nodaļā (229. kab.) pie Ievas vai Sigitas.

Atlases konkursa nolikums

Pieteikuma anketa

Svešvalodas vērtēšanas kritēriji

Socializācijas prasmju vērtējuma skala

 

Vēlam veiksmi!